Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Świt 97 NDM - BKS Hutnik W-wa 6-1 (3-1)

• autor: Swit97, 2011-05-26 17:45

W dniu 28 maja 2011 roku o godz. 10.00 na stadionie NOSIR-u w Nowym Dworze Maz. przy ul. Sportowej Zawodnicy rocznika 97 rozegrają kolejny mecz ligowy z drużyna BKS Hutnik W-wa. W rundzie jesiennej Świt 97 pokonał Hutnik na wyjezdzie 2-1. Zobaczymy jak będzie teraz. Zbiórka przed meczem o godz. 9.00 Stadion Świtu.

Chętnych do obejrzenia tego spotkania ZAPRASZAMY!!!

Zdjęcia wkrótce!

Świt 97 NDM – BKS Hutnik 97 W-wa 6-1 (3-1)

1-0  Ołdak 7’

2-0   Trojak 19’ (asysta Tolak)

2-1  Czarkowski 29’

3-1   Ołdak 31’ (asysta Tolak)

4-1  Ołdak 49’ (asysta Szczepańśki)

5-1  Szczepański 54’ ( asysta Ołdak)

6-1  Szczepański 66’ (asysta Piotrowski)

Składy

Świt 97 NDM

Chapuła (  53’ Kaźmierski) – Sakowski, Pietroń, Sajewski (  57’ Puchacz), Szlubowski – Trojak, Ołdak(C), Łachmański (  63’ Piotrowski) , Tolak (  59’ Wojtiuk) – Smardzewski ( 35’ Szczepański),  Stecyk ( 44’ Kwiatkowski)

Trener: Miecznikowski Jarosław

BKS Hutnik 97 Warszawa

Ducki – Adamski, Dmoch, Cuprjak, Domagała – Czarkowski, Krępa, Sielach, Pieńkowski – Sawicki(C), Bieniek

Zagrali: Rozbicki

Trener: Bicz Mieczysław

Sędzia meczu: Kowlaczyk Kamil

Zawodnicy Świtu 97 NDM rozegrali kolejne spotkanie w ramach rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem był Bielański Hutnik. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando Naszego Zespołu.  Od pierwszych minut meczu Nasi zawodnicy przejęli inicjatywę na boisku. Zawodnicy Hutnika sporadycznie atakowali na Naszą bramkę. Zawodnicy Świtu w 7 minucie objęli prowadzenie po silnym strzale pod poprzeczkę Tomasza Ołdaka, bramkarz gości nie miał szans. Prowadziliśmy 1-0. Na drugą bramkę czekaliśmy do 19 minuty spotkania. Zawodnicy Świtu wykonywali rzut wolny z 19 metra. Silnym strzałem prosto w bramkarza popisał się Ołdak. Bramkarz wybił piłkę przed siebie, a tam najbliżej piłki znalazł się Trojak i nie dał szans bramkarzowi i tym samym podwyższył wynik na 2-0 dla Świtu. W 29 minucie do głosu doszli goście i strzelili tzw.  Kontaktową bramkę. Mieliśmy 2-1 dla Świtu. Nasi zawodnicy nie kazali długo czekać kibicom na bramkę. Po dwóch minutach po bramce dla gości na 3-1 podwyższył ponownie Ołdak. Na drugą połowę trener Miecznikowski wprowadził na boisko Szczepańskiego za Smardzewskiego.  Zawodnicy Hutnika mieli problemy z upilnowaniem szybkiego napastnika.  W 44 minucie na boisko wszedł Kwiatkowski za Stecynę. W tym momencie mieliśmy nowy duet napastników na boisku. W 49 minucie Szczepański dokładnie obsłużył Ołdaka, a ten nie dał szans bramkarzowi i podwyższył wynik na 4-1. Strzelając tym samym swoją trzecią bramkę w tym meczu.  Trener Miecznikowski widząc, że drużyna gra pewnie wprowadził drugiego bramkarza Kaźmierskiego za Chapułę w 53 minucie.  W 54 minucie zawodnicy Świtu po ładnej akcji podwyższyli wynik spotkania na 5-1. Tym razem Ołdak dokładnie podał do Szczepańskiego, a ten pokonał bramkarza Hutnika. W tym momencie wynik to 5-1. Trener Miecznikowski dokonał jeszcze dwóch zmian w składzie. Na boisko wszedł Puchacz za Sajewskiego oraz  Wojtiuk za Tolaka. Gra nadal prowadzona była w środku pola. Zawodnicy Świtu kilkakrotnie dopuścili piłkarzy z Hutnika do oddania strzałów na naszą bramkę , lecz nic im z tego nie wyszło. Należy przyznać, że rezerwowy bramkarz Naszej drużyny pokazał, że umie bronić. Będąc w sytuacji sam  na sam z zawodnikiem Hutnika wyłuskał mu piłkę spod nogi i tym samym uchronił Nasz zespół od utraty gola. W 63 minucie Trener Miecznikowski wprowadził na boisko ostatniego zawodnika z ławki był nim Piotrowski, który wszedł na boisko za Łachmańskiego.  Zdążył wejść na boisko i już miał szansę na podwyższenie wyniku, lecz z 4 metrów posłał piłkę nad bramką gości. W 31 minucie Piotrowski dokładnie podał do Szczepańskiego, a ten nie dając szans bramkarzowi strzelił dla drużyny Świtu bramkę na 6-1. Do końca spotkania zawodnicy Świtu nie oddali inicjatywy. Mecz zakończył się wynikiem 6-1 dl Świtu 97 NDM.  Podsumowując to spotkanie należy przyznać, że zawodnicy z Nowego Dworu Maz. byli lepiej poukładaną taktycznie drużyną. Jedyny i chyba już stały mankament naszych zawodników to bardzo słaba skuteczność.  Miejmy nadzieję, że wreszcie Nasi zawodnicy zaczną wykorzystywać więcej stworzonych sytuacji. Bo na chwilę obecną wygląda to tak, że na dziesięć stworzonych sytuacji wykorzystują trzy.

Gratulujemy Zwycięstwa i życzymy poprawy skuteczności.

Poniżej Opis ze strony BKS Hutnik 97 Warszawa

Piąta porażka z rzędu na wiosnę

W dniu dzisiejszym na stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim Hutnik Warszawa odniósł piątą porażkę z rzędu. Na spotkanie z MKS "Świt" pojechaliśmy w dwunastu - niestety bez czterech podstawowych graczy. Z relacji jakie otrzymałem od rodziców, którzy byli na spotkaniu wynik nie odzwierciedla postawy pomarańczowo-czarnych na boisku, ich charakter i wola walki w dzisiejszej potyczce jest do pochwalenia - niestety skuteczność i wykorzystywanie sytuacji sam na sam z bramkarzem Świtu daje dużo do życzenia. Mając, aż sześć sytuacji 100% sam na sam Hutniczek nie wykorzystał żadnej. Niestety pomarańczowo - czarni ulegli na Sportowej 6:1 z biało-zielonymi.