Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

KS Łomianki 97 - Świt 97 NDM 1-3 (1-2)

• autor: Swit97, 2011-05-19 15:34

W dniu 22 maja o godz. 14.00 w Łomiankach ul. Fabryczna 48 rozegramy następne spotkanie ligowe. Tym razem nie będzie to spacerek, ponieważ zawodnicy KS Łomianek także walczą o awans. A nasza drużyna ma tylko 3 punkty przewagi nad nimi. Spotkanie w rundzie  jesiennej zakończyło się zwycięstwem 3-2 drużyny z  Łomianek. Życzymy naszym zawodnikom wygrania spotkania.

Zbiórka na mecz z KS Łomianki 97' godz. 12.30 pod stadionem miejskim w Nowym Dworze Maz. !!

KS Łomianki  97 – NOSiR Świt 97 NDMaz. 1-3 (1-2)

0-1  Wojtiuk 16’ (asysta Ołdak)

1-1  Nowakowski 27’

1-2  Smardzewski 35’ (asysta Łachmański)

1-3  Smardzewski 60’ (asysta Stecyna)

Składy:

KS Łomianki 97

Kamiński  (  Turkowski 65’)– Golba, Igielski, Kałan, Kamionka (   Gliwka 65’), Michaluk, Nowakowski, Szatkowski, Złotkowski, Błażejczyk (  Lober 59’ ), Mościcki

Zagrali: Wader, Pachulczak, Kawka

Trener: Piros Michał

NOSiR Świt 97 Nowy Dwór Maz.

Chapuła – Pietroń, Szlubowski, Sakowski, Sajewski – Ołdak, Łachmański, Trojak, Wojtiuk (   Tolak 35’) – Stecyna, Smardzewski Piotrowski 69’)

Trener: Miecznikowski Jarosław

Sędzia: Kozarzewski (Warszawa)

Widzów: ok. 45 osób ( w tym z NDM 12 osób)

Zawodnicy z Nowego Dworu Mazowiecki tym razem pojechali rozegrać kolejne spotkanie ligowe do Łomianek . KS Łomianki zajmują 3 lokatę w tabeli i mają realną szansę na awans, lecz warunkiem jest wygranie meczu z drużyną Świtu. Początek meczu to spokojna gra obu drużyn i czyhanie na błąd. W 16 minucie ze środka pola na prawą stronę przerzuciła piłkę Tomasz Ołdak do Michała Wojtiuka. Ten drugi zobaczył, że bramkarz gospodarzy wyszedł na 6 metr pola karnego. Z 20 metra dokładnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy. Drużyna z Nowego Dworu Maz. prowadziła w tym momencie 1-0. Niestety Nasi zawodnicy oddali inicjatywę gospodarzom, a ci coraz częściej zaczęli podchodzić pod nasze pole karne i oddawać strzały w światło bramki. W 27 minucie jeden ze strzałów zakończył się strzeleniem gola przez gospodarzy. Do naszej bramki trafił Nowakowski. Wynik widniał 1-1. Obie drużyny zaczęły śmielej atakować. W 35 minucie Kuba Łachmański prostopadłym podaniem uruchomił Marcelego Smardzewskiego, a ten bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy i było 2-1 dla Świtu. Gospodarze w tym momencie otrzymali bramkę tzw. Do szatni. Trener drużyny Świtu w przerwie dokonał jednej zmiany za Wojtiuka wszedł Tolak. Widać było głód piłki tego zawodnika. Ożywił on grę na prawej stronie boiska. Nasi zawodnicy coraz częściej podchodzili pod pole karne gospodarzy i stwarzali sobie sytuacje strzeleckie. Gospodarze próbowali również atakować lecz w dniu dzisiejszym nasza obrona spisywała się bardzo dobrze i nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł zawodnikom gospodarzy. W 60 minucie Stecyna Piotr dokładnym podaniem obsłużył Marcelego Smardzewskiego, a ten drugi raz w tym meczu pokonał bramkarza gospodarzy i ustalając wynik meczu na 3-1 dla Świtu. Gospodarze próbowali jeszcze atakować lecz nic im z tego nie wyszło. Mecz rozegrany został w przyjaznej atmosferze. Zawodnicy obu drużyn grali w miarę czysto, a Sędzia meczu nie miał zbyt dużo pracy. Należy dodać również, że rzadko się zdarza, aby Sędzia meczu był tak obiektywny i praktycznie nie popełniał błędów. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Świtu 97. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. Najważniejsze, że coraz bliżej awans. Szkoda tylko, że z drugiego miejsca, ale drużyna Orłów Zielonka jest w tej rundzie nie do pokonania. Życzymy powodzenia i jeszcze raz GRATULUJEMY zwycięstwa z bardzo trudnym przeciwnikiem.