Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Przegrana z Orłami ... 6-4(3-0)

• autor: Swit97, 2011-04-15 18:27

W dniu 16 kwietnia 2011 roku o godz. 11.30 w Zielonce zostanie rozegrany mecz Kolejki pomiędzy liderem grupy Orły Zielonka a wiceliderem Świtem Nowy Dwór Maz.

Zbiórka przy stadionie NOSiR-u o godz. 09.50. Wyjazd do Zielonki.

W rundzie jesiennej Świt pokonał Orły, a jak będzie Teraz. W sobotę wszystko się wyjaśni. Drużyna Orłów Zielonka do chwili obecnej jest niepokonaną drużyna u siebie, natomiast drużyna Świtu nie przegrała jeszcze żadnego meczu wyjazdowego. Jutro Dzień prawdy dla obu drużyn. Życzymy kibicom dobrego widowiska sportowego. Raczej takie będzie. Obie drużyny nie odpuszczają w walce o awans. Powodzenia.

Skład:

Chapuła-Pietroń,Sakowski,Sajewski,Wojtiuk-Łachmański,Ołdak,Trojak,Tolak-Szczepański,Stecyna

6:4-Sobota (Orły Zielonka) 67'

Świt 97 Nowy Dwór Maz. wyjechał na mecz do Zielonki wiedząc, że nie będzie to spacerek. Mecz rozpoczął się od ataków zawodników Orła. Pierwsza połowa należała do nich. Nasi zawodnicy, wyglądali tak jakby nie wiedzieli po co przyjechali do Zielonki. No należy dodać, że oprócz dobrej gry w pierwszej połowie zawodników Orła to mieli oni jeszcze jednego sprzymierzeńca. Był nim SĘDZIA meczu. Ewidentnie chciał on pokazać, że nie pozwoli zawodnikom Świtu wygrać ani też zremisować tego meczu. Popełniał takie błędy w sędziowaniu, że nawet niektórzy kibice Orłów byli zdziwieni jego decyzjami. Przykładem może być faul na naszym zawodniku w środku pola, którego Sędzia udał, że nie widzi, ale już pod naszą bramką wejście bark w bark odgwizdał jako faul na 18 metrze. Ponadto zawodnik Orłów prowadząc piłkę prawą stroną boiska wyszedł z nią najpierw na aut, przez nikogo nie był atakowany wyprowadził piłkę za linię bramkową, a sędzia odgwizdał rzut rożny. Można by było przytoczyć dużo innych sytuacji, w których sędzia się mylił. Najgorsze w tym wszystkim było to, że Sędzia gdy nasi zawodnicy strzelali bramkę kontaktową to on robił wszystko, aby orły miały dwie bramki prowadzenia, no i wychodziło mu to . Sędzia może wszystko, ale dlaczego okaleczył naprawdę dobre widowisko sportowa. Zawodnicy obu drużyn pokazali dobrą grę. Tak jak wspominałem zawodnicy Orłów pierwszą połowę zagrali rewelacyjnie, pomimo błędów sędziego, a zawodnicy Świtu przespali ją. Natomiast druga połowa należała do Zawodników z Nowego Dworu Mazowieckiego, którzy pokazali, że tak łatwo nie poddają się i walczyli do końca. Pokazali charakter. Podsumowując to spotkanie należy przyznać , że spotkały się chyba najlepsze drużyny w tej grupie rozgrywek. Można by powiedzieć, że mecz ten był spotkaniem rundy. Pomimo przegranej gratulujemy obu drużynom dobrej i efektownej gry, dziękujemy za stworzenie emocjonującego spotkania. Nie można oczywiście zapomnieć o czarnym charakterze tego spotkania, którym był sędzia. Życzylibyśmy wszystkim drużynom, żeby nie musieli patrzeć na sędziowanie laika, jakim był w stu procentach sędzia tego meczu, chyba że stwarzał tylko takie pozory. Jeszcze raz Gratulacje dla obu drużyn za mecz, trzymający ww napięciu do ostatniego gwizdka ?Sędziego? tego meczu. Życzymy sukcesów w następnych spotkaniach.

Poniżej informacja ze strony Orłów Zielonka 97

W słoneczny, sobotni poranek, rozegraliśmy spotkanie z drużyną Świtu na naszym boisku w Zielonce. Po meczu pełnym walki ,sprzeczności i zaciętości ze strony obu drużyn, wygraliśmy nieznacznie, lecz w pełni zasłużenie 6:4. Były momenty lepszej gry naszych zawodników, pierwsza połowa należała do nas /3:0/  i gorszej gry, przez które traciliśmy głupie bramki. W ostatecznym rozrachunku pokonaliśmy najgroźniejszego przeciwnika w naszej grupie do odebrania nam korony mistrzowskiej. Po dodaniu dzisiejszych 3 pkt. w tabeli ligowej, wyprzedzamy drugi z kolei Świt Nowy Dwór Mazowiecki o 6 pkt.

Bramki: Cezary Zaboklicki - 3, Łukasz Jackowski - 1, Paweł Rzeszotarski - 1, Maciej Sobota - 1.