NOSiR Świt NDM - Stegny Wyszogród 4-1- (0-1)

1-1 - Szczepański Hubert- zawodnik testowany  (asysta Kręźlewicz)

1-1 - Zawodnik Stegny Wyszogród  nie wykorzystał rzutu karnego

3-1 - Tolak Daniel (asysta Szczepański)

4-1 - Tolak Daniel (asysta Łachmański)

Skład Świt NDM:

Chapuła - Wojtiuk, Kręźlewicz, Piotrowski, Puchacz - Ołdak (C), Stecyna, Trojak, Tolak - Szczepański, Łachmański

Zawodnicy Świtu Nowy Dwór Maz. przystąpili do sparingi w osłabieniu. Chociaż testowany był nowy napastnik. Mecz w pierwszej połowie przebiegał chaotycznie. Zawodnicy z Wyszogrodu dostali prezent od naszych zawodników w postaci rzutu karnego. Zawodnik z Wyszogrodu pewnie wykorzystał wapno i goście prowadzili 1-0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Drugą połowę rozpoczęli goście. Lecz to zawodnicy z Nowego Dworu obudzili się i doprowadzili do remisu. Znowu bezsensowny prezent dla gości. Drużyna z Wyszogrodu dostaje w prezencie rzut karny, lecz zawodnik gości przestrzelił. Wynik nadal 1-1. W tym momencie Nasi zawodnicy zagrali na pełnych obrotach. Przeprowadzili trzy akcję. Naprawdę na wysokim poziomie zagrania, no i oczywiście wykończenie.Dokładnymi zagraniami popisał się testowany zawodnik Hubert Szczepański. Wykończył te dwa podania Tolak, nie dając szans bramkarzowi przy strzałach. Wynik już wtedy widniał 3-1 dla Nas. Pod koniec meczu dokładnie zagrał w pole karne Łachmański, a wykończył je Tolak, ustalając wynik spotkania na 4-1 dla Świtu. Wynik cieszy tym bardziej, że drużyna z Wyszogrodu gra w wyższej lidze. Zawodnicy Nasi tez pokazali, że potrafią grać z wymagającym przeciwnikiem. Gratulujemy zwycięstwa i oby tak dalej.