MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Znana Grupa w Turnieju Półfinałowym

  • autor: 19Admin35, 2010-11-30 23:15

Przyszła informacja dotycząca zespołów z którymi zmierzymy się w fazie grupowej Turnieju Półfinałowego. Wszystko w rozwinięciu newsa.

Halowe Mistrzostwa Warszawy
Turniej Półfinałowy

04 - 05.12.2010 r. Hala OSiR Włochy, 02-172 Warszawa, ul. Gładka 18

Organizator: K.S. Delta Warszawa „Młodzieżowa Akademia Piłkarska” i OSiR Włochy

PODZIAŁ NA GRUPY

                      Grupa A                                                                                                     Grupa B

          1. Agrykola Warszawa                                                                                    1. GKP Targówek

          2. Drukarz Warszawa                                                                                     2. Mazowsze Miętne

          3. Tęcza Płońsk                                                                                               3. KS Piaseczno

          4. Orły Zielonka                                                                                               4. Victoria Zerzeń

                      Grupa C                                                                                                     Grupa D

          1. K.S. Delta Warszawa II                                                                               1. Delta I Warszawa

          2. SEMP Ursynów                                                                                           2. Świt Nowy Dwór Maz.

          3. K.S. Łomianki                                                                                               3. Stegny Wyszogród

          4. Pogoń Siedlce                                                                                              4. Unia Sochaczew

REGULAMIN ROZGRYWEK

1) W turnieju uczestniczy 16 zespołów podzielonych na 4 grupy, w których rozgrywane są mecze systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą pierwsze dwa miejsca w każdej z grup rywalizują o miejsca 1 – 8. Podzieleni są na dwie grupy, w których rozgrywają mecze systemem każdy z każdym. Po dwie pierwsze drużyny awansują do półfinałów, pozostali grają o miejsce 5 – 8. Pozostałe drużyny z każdej z grup eliminacyjnych stworzą dwie grupy, w której rywalizują systemem każdy z każdym, a następnie w zależności od zajętego miejsca w grupie rywalizują o konkretne miejsce w przedziale 9 – 16.

2) O kolejności decyduje: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego meczu między drużynami, stosunek bramek, większa ilość strzelonych bramek, rzuty karne. W przypadku 3 drużyn decyduje mała tabela.

3) O wszelkich sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje organizator.

PRZEPISY GRY

1) Gra odbywa się na boisku wyznaczonym w hali, czas gry 18 minut.

2) Na boisku przebywa 5 zawodników (4+1), zmiany systemem hokejowym, ale zawodnik wchodzący może wejść na boisko dopiero po opuszczeniu boiska przez zawodnika schodzącego tylko i wyłącznie w sektorze przy ławce rezerwowych swojej drużyny.

3) Turniej rozgrywany jest piłką „5”.

4) Bramkarz wyprowadza piłkę wyłącznie ręką.

5) Wszystkie rzuty wolne są pośrednie z wyjątkiem, rzutu karnego. Zawodnicy drużyny przeciwnej ustawieni w odległości 4 m od piłki.

6) Zabrania się wykonywania wślizgów.

7) Auty wykonywane są na zasadzie rzutu wolnego pośredniego, piłka musi być zagrana po ziemi z za linii bocznej boiska.

8) Nie ma gry na „spalone”.

9) W pozostałych wypadkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną.

 

SOBOTA   04.12.2010r.

09.00 – 09.18     Drukarz Warszawa                     Agrykola Warszawa              

09.20 – 09.38    Tęcza Płońsk                                 Orły Zielonka

09.40 – 09.58    GKP Targówek                             Mazowsze Miętne

10.00 – 10.18    KS Piaseczno                              Victoria Zerzeń

10.20 – 10.38    Agrykola Warszawa                   Orły Zielonka

10.40 – 10.58    Drukarz Warszawa                     Tęcza Płońsk         

11.00 – 11.18    GKP Targówek                             Victoria Zerzeń          

11.20 – 11.38    Mazowsze Miętne                       KS Piaseczno                              

11.40 – 11.58    Agrykola Warszawa                   Tęcza Płońsk         

12.00 – 12.18    Drukarz Warszawa                     Orły Zielonka

12.20 – 12.38    GKP Targówek                             KS Piaseczno                                       

12.40 – 12.58    Mazowsze Miętne                        Victoria Zerzeń

13.00 – 13.18    K.S. Delta Warszawa II                 SEMP Ursynów

13.20 – 13.38    K.S. Łomianki                                Pogoń Siedlce

13.40 – 13.58    K.S. Delta I Warszawa                  Świt Nowy Dwór Maz.

14.00 – 14.18     Stegny Wyszogród                      Unia Sochaczew

14.20 – 14.38     K.S. Delta Warszawa II                Pogoń Siedlce

14.40 – 14.58     K.S. Łomianki                                SEMP Ursynów

15.00 – 15.18     Unia Sochaczew                          K.S. Delta I Warszawa

15.20 – 15.38     Świt Nowy Dwór Maz.                Stegny Wyszogród                      

15.40 – 15.58     K.S. Delta Warszawa II                 K.S. Łomianki                             

16.00 – 16.18     Pogoń Siedlce                               SEMP Ursynów 

16.20 – 16.38    K.S. Delta I Warszawa                  Stegny Wyszogród                      

16.40 – 16.58    Świt Nowy Dwór Maz.                  Unia Sochaczew


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [1308]
 

autor: Lachman97 2010-12-01 09:20:55

Profil Lachman97 w Futbolowo 1 mecz z Deltą gramy ^^


autor: marcelek 2010-12-03 17:24:59

Profil marcelek w Futbolowo xD:p


autor: stecyk6 2010-12-09 21:13:54

Profil stecyk6 w Futbolowo zajebiście 2 mecze wygrane i odpadliśmy


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Na którym miejscu zakończy rundę jesienną Świt 97

Reklama

TRENINGI

PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00

ŚRODA: 17.00-18.30

CZWARTEK: 18.30-20.00

PIĄTEK: 17.00-18.30

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Świt 97 NDM - Legia 97 Warszawa 1-4
Ładowanie...

Wyniki

Brak danych.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Juniorzy » I liga

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Trojak
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 123, wczoraj: 131
ogółem: 723 843

statystyki szczegółowe

Sport.pl