Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

II Turniej Kwalifikacyjny Delta Cup Awans Świtu do...

• autor: Swit97, 2010-11-27 18:55
II Turniej Kwalifikacyjny Delta Cup Awans Świtu do Pólfinałów

W dniu 27 listopada 2010 roku Świt 97 Nowy Dwór Maz. wziął udział w II turnieju Kwalifikacyjnym Delta Cup. Zajął II Miejsce w turnieju i awansował do Turnieju półfinałowego rozgrywanego w dniach 4/5 grudnia 2010. Szczegóły z Turnieju w rozwinięciu Newsa.

Świt Nowy Dwór Maz. II Turniej Kwalifikacyjny rozgrywał w Grupie A.

Trener : Miecznikowski

Pierwsze minuty meczu z Deltą II spokojne. Po strzeleniu bramki na 1-0 dla Świtu, zawodnicy uważali, że wygrali już mecz. Lecz w 5' zawodnicy Delty II obudzili Naszych zawodników strzelając im wyrównującą bramkę. Młodzi adepci piłki nożnej z Nowego Dworu Maz. odpowiedzieli w 6' silnym strzałem na bramkę, gdzie bramkarz Delty II przeliczył się ze swoimi umiejętnościami piłkarskimi i sam sobie wpakował piłkę do siatki. Świt prowadził 2-1. W 9' zawodnicy Świtu przeprowadzili kontrę i na listę strzelców wpisał się Tolak. Świt prowadził 3-1 i takim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie w Turnieju.

Szewczykowski Tymon - Żabicki, Miśko, Pamięta, Juskowiak

Zagrali: Szewczykowski Jędrzej, Kostrzewski, Klimek, Adamowicz, Kacperski, Suprymowicz, Kulesza

Trener: Topczewski

Mecz rozpoczął się po myśli Naszych zawodników, bo już w 15 sekundzie meczu Kwiatkowski pokonał bramkarza Naprzód Zielonka i tym samym wyprowadził na prowadzenie Drużynę Świtu w tym meczu. Mecz przez naszych zawodników prowadzony był na utrzymanie tego wyniku. Udało się dowieźli oni ten wynik do końca spotkania. Drugi mecz wygrany, mamy już 6 pkt.  Co będzie dalej, nie zaczną lekceważyć przeciwników.

Tramś Kamil - Jakóbowski, Wiśniewski, Tramś Sebastian, Kubicz

Zagrali: Dmitrocka, Lewandowski, Bartoś, Szopa, Szadkowski, Prokop, Baranek, Jadczak, Wardziński, Woźniak

Trener: Jaskierski Mirosław

Chapuła - Trojak, Ołdak, Kwiatkowski, Sakowski

Zagrali: Szlubowski, Pietroń, Tolak, Puchacz, Stecyna, Wojtiuk, Łachmański

Trener: Miecznikowski

Mecz trauma. Zawodnicy Świtu zapomnieli jak się gra w piłkę. Efektem tego było stracenie w 2 i 5 minucie meczu 2 bramek. AON kontrolował mecz do końca. Nasi zawodnicy w tym meczu grali zbyt indywidualnie. To nie była drużyna. Gra chaotyczna. Brak słów do gry naszych zawodników w tym meczu.

Trener: Klimczewski Janusz

Zawodnicy Świtu do tego meczu przystępowali z myślą tylko o wygranej. Wiedzieli, że nie mogą już przegrać żadnego spotkania. No i zawodnicy z Nowego Dworu udowodnili, że potrafią grac w piłkę.W 2' Nasza drużyna strzela dwie bramki. Zawodnicy kontrolują mecz , grają szybką piłkę. Pressing na całym boisku. Przynosi to efekt w 7' strzelamy bramkę na 3-0 dla Świtu.Chwila rozprężenia i zawodnicy Gwardii strzelają bramkę na 3-1 w 8'. Zawodnicy Świtu zaczynają grać znowu pressingiem i kontrolować mecz. W 11 minucie strzelamy bramkę na 4-1, już wiadomo że tego meczu nie przegramy. Lecz zawodnicy Gwardii grali do końca i w 12' strzelają drugą swoją bramkę w tym meczu. Mecz kończy się wynikiem 4-2. Teraz zostało jeszcze wygrać z Unią i mamy awans do półfinału II Turnieju Kwalifikacyjnego.

Zagrali: Selerski, Osiński, Kornatowski, Woźniak, Kowalski

Spotkanie to dla drużyny Świtu było meczem o wszystko. Tylko wygrana dawała drużynie z Nowego Dworu awans do półfinału turnieju. Zawodnikom Unii wystarczał remis. Mecz zaczynało się dobrze dla nas, już w 1' prowadzimy 1-0. Zawodnicy Świtu zastosowali pressing na połowie gości i to się opłaciło. w 3' minucie Świt prowadził już 2-0. Zawodnicy Unii nie odpuszczali walka o piłkę na całym boisku.  W 6' Unia strzela bramkę kontaktową. Mamy 2-1 dla Świtu. Obie drużyny dążą do strzelenia bramki.  Mecz walki. Jednak to nam udaje się strzelić bramkę w 12' na 3-1 dla Świtu. Tym samym eliminując z dalszych rozgrywek Unię Warszawa. Jesteśmy w półfinale II Turnieju Kwalifikacyjnego. Awansowaliśmy z 1 miejsca w grupie.

Tabela Grupy A

1. Świt Nowy Dwór Maz.                                4   0   1      11-6     12

2. AON Rembertów                                        3   1   1      7-4       10

3. Unia Warszawa                                          3   1   1      5-4       10

4. Gwardia Warszawa                                   2   0   3      12-8       6

5. Naprzód Zielonka                                      1   0   4        1-7        3

6. Delta II Warszawa                                     1   0   4        5-12      3

Zagrali: Krawczak, Szymczak, Kostrzewski

Półfinał rozpoczyna się dla zawodników Świtu Źle. Już w 3' minucie tracimy bramkę. Przegrywamy 0-1. Zawodnicy Świtu zaczęli grać pressingiem na całym boisku. Przyniosło to efekt. w 4' minucie w środku pola odebraliśmy piłkę zawodnikom Rysia i strzelamy bramkę na 1-1. Zawodnicy Rysia zdążyli rozpocząć grę od środka i zaraz ponownie stracili piłkę, a my podwyższyliśmy wynik na 2-1 dla Świtu. Piłkarze Świtu nadal stosowali pressing na całym boisku, czego efektem była w 5' bramka na 3-1 dla Nas. Ale to nie koniec w 6' podwyższamy wynik na 4-1. Widać było na twarzach zawodników Rysia załamanie. Praktycznie zawodnikom z Nowego Dworu w tym wystarczyły dwie minuty na strzelenie aż 4 bramek. Zawodnicy Świtu  do końca spotkania kontrolowali grę i nie pozwolili sobie na stratę drugiej bramki. Dzięki tej wygranej awansowaliśmy do Finału, tylko kto będzie drugim finalistą. Okazało się że zawodnicy AON Rembertów nie Sprostali zawodnikom Delty I Warszawa i przegrali 2-1.

Zagrali: Łachmański, Pietroń, Tolak, Stecyna, Wojtiuk, Szlubowski, Puchacz

Mecz finałowy z gospodarzami turnieju rozpoczął się dla nas fatalnie. Już w 1' minucie meczu straciliśmy bramkę. Mecz walki. Obie drużyny grały pressingiem. Zawodnicy obu drużyn próbowali odebrać piłkę i stworzyć sobie sytuację na strzelenie bramki. Sędzia mógł podyktować rzut karny dla Świtu, po ataku zawodnika Delty od tyłu na nogi Naszego gracza w polu karnym podczas oddawania strzału. Zamiast tego podyktował rzut wolny dla Delty. Ogólnie mecz wyrównany. Tylko tyle że Delta lepsza w finale była o jedna bramkę. Mecz finałowy przegraliśmy 1-0, ale awans do turnieju Półfinałowego HMW Delta Cup w dniach 4/5.12.2010 uzyskaliśmy.  Gratulujemy!