Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

XI KOLEJKA - MUKS Praga Warszawa

• autor: 19Admin35, 2010-11-07 11:31

W dniu 7.11.10r nowodworska drużyna podejmowała na wyjeździe MUKS Praga. Zawodnicy wiedzieli ze to ostatnia kolejka więc chcieli pokazać na co stać drużynę Świtu. Od początku grę prowadził Świt i przyniosło to efekty w 7 minucie po podaniu Szlubowskiego do piłki dopadł Tolak i było już 1:0. Drużyna świtu dochodziła na dogodne sytuacje lecz sędzia gwizdał spalone, trzeba przyznać ze drużyna MUKSU bardzo dobrze była wyszkolona pod kwestią trzymania linii lecz nie zniechęciło to zawodników NOSIRU. Piękną akcją w 9 minucie popisał się Łachmański minął troje zawodniczek i dokończył dzieło wykładając piłkę na 20 metr Ołdakowi który pięknym strzałem w samo okno podwyższył wynik na 2:0. Ciągłych ataków nie było końca w 11 minucie po indywidualnej akcji Trojaka wynik był już 3:0.Zawodnicy zaczęli szanować piłkę grać przez obrońców aż piłka doszła w 14 minucie do Tolaka zobaczył ruch Kimury który otrzymał Fantastyczną piłkę dopełniając formalności wynik to 4:0.

Piłka w 17 minucie odnalazła Sakowskiego podał prostopadle do Trojaka wynik 5:0.W 19 minucie Tolak podał prostopadle do Sakowskiego który strzelił na 6:0. Świt cały czas się gubił aż w końcu w 22 minucie kapitan drużyny Tomasz Ołdak wziął sprawy w swoje ręce ,a wynik był już 7:0.Nieustanie dziewczyny łapały nas na spalone lecz w 25 minucie Trojak podał w tempo Ryugowi wynik 8:0.Do końca pierwszej połowy pozostało 9 minut Trojak wyszedł sam na sam uderzył w bramkarza który nie fortunie wybił piłkę prosto pod nogi Łachmańskiemu wynik 9:0.Po kolejnej indywidualnej akcji w 29 minucie Kimury Świt prowadził 10:0.W 33 minucie  na 11:0 po podaniu Trojaka Podwyższył Kimura. Pierwsza połowa dobiegała końca w 35 minucie Tolak wbiegł w pole karne i podał na 15 metr Trojakowi a wynik był 12:0.Trener dokonał roszad w składzie zeszło 5 zawodników (Tomasz Ołdak, Adam Trojak, Jakub Łachmański, Ryugo Kimura, Daniel Tolak).Gra już nie była tak dobra jak w pierwszej połowie, ale zawodnicy Świtu w 51 minucie po podaniu Dałka  do Kwiatkowskiego który strzela na 13:0.Michał Kwiatkowski swojego drugiego gola strzelił w 54 minucie po pięknym strzale w długi róg.Nawet przy wyniku 14:0 nasi zawodnicy nie odpuszczali. Do akcji zaczęli podłączać się również obrońcy. Efektem był 1 gol Piotrowskiego w sezonie. Bo wybiciu piłki przez bramkarę MUKS'u na rzut rożny Sakowski dorzucił na niepilnowanego Piotrowskiego. Ten zgasił piłkę i uderzeniem po ziemi pokonał bramkarza przeciwników. Swojego 1 gola chciał i zdobył także rezerwowy napastkin Świtu - Marceli Smardzewski. Po długiej piłce Stecyny kierowanej na Dałka , Smardzewski wyprzedził kolegę który był na pozycji spalonej gdyż sam nie był na tej pozycji. Takiej sytuacji nie mógł zmarnować i wpakował bramkę na 16:0. Bramka 17 wpadła nieoczekiwanie niedługo po 16. Swojego Hat-tricka skompletował ofensywny obrońca - Michał Kwiatkowski. Po długiej piłce Smardzewskiego Kwiatkowski najpierw wyprzedził wszystkich obrońców by na końcu zwodem w prawą stronę minąć bramkarza i trafić upragnionego 3 gola. Bramka numer 18 została strzelona ponownie przez obrońce, ponownie przez Piotrowskiego, który już wcześniej był wpisany na listę strzelców. Znów po rzucie rożnym rozegranym między Smardzewskim a Sakowskim piłka po podaniu Marcelego Piotrowski tylko dostawił nogę i zdobył 2 bramkę. Po strzeleniu odtańczył taniec Waka-Waka. Ostatnią bramkę zamykającą wynik zdobył ponownie Kwiatkowski. Po akcji skrzydłowej piłkę podał w polę karne Pietroń. Kwiatkowski dostawił nogę i zdobył 19 bramkę dla drużyny a 4 w dniu dzisiejszym i w sezonie. W ostatnich minutach zawodniczki MUKS'u prubówały atakować ale obrońcy kończyli te akcje. W końcu w 70' minucie sędzia zakończył mecz tradycyjnymi trzema gwizdkami. Nasza druzyna traci tylko 3 punkty do lidera - Orłów Zielonka. Czekamy na korzystne rezultaty w rundzie wiosennej. Do boju ŚWIT!

MUKS Praga Warszawa - NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-19 - (0-12)

0-1 -Tolak 7' (Szlubowski)

0-2 - Ołdak 9' (Łachmański)

0-3 - Trojak 11'

0-4 - Kimura 14' (Tolak)

0-5 - Trojak 17' (Sakowski)

0-6 - Sakowski 19' (Tolak)

0-7 - Ołdak 22'