Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

X KOLEJKA - Varsovia Warszawa

• autor: 19Admin35, 2010-10-30 17:43

W  10 kolejce podejmowaliśmy zespół Varsovii Warszawa, goście przyjechali do nas w niepełnym składzie. Zawodnicy z Warszawy przystąpili do spotkania w dziewięciu. Tuż po pierwszym gwizdku biało-zieloni ruszyli do ataków i co raz nękali bramkarza Varsovii. W 24 minucie spotkania po podaniu Smardzewskiego ładnym strzałem popisał się Tolak i mieliśmy 1-0, goście mimo osłabień nie chcieli wyłącznie skupiać się na obronie, i często kontrowali lecz ich kontry kończyły się głównie w środku pola.  Tuż przed przerwą na dwu-bramkowe prowadzenie nowodworzan wyprowadził Łachmański po podaniu Sakowskiego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Druga połowa to już bardziej ofensywna gra Świtu którzy z minuty na minutę stwarzali sobie więcej sytuacji pod bramką  Choresia.  W 45 minucie spotkania po ładnym podaniu Tolaka bramkę zdobył Trojak. Kilka minut później to Tolak wpisał się na listę strzelców po podaniu kapitana zespołu Ołdaka. Chwilę później Ołdak mógł się wpisać na listę strzelców lecz jego intencje wyczuł bramkarz gości. W 65 minucie kolejnego gola zdobył Trojak tym razem po zagraniu Łachmańskiego. Dwie minuty później Tolak popisał się fantastycznym podaniem do Łachmańskiego i mieliśy 6-0. Zespół Varsovii mimo straty tylu bramek chciał zdobyć honorowego gola i był blisko ale fantastyczną interwencją popisał się Kwiatkowski i uchronił zespół od straty bramki. W 69 minucie spotkania po błędzie obrońcy trzecie swoje trafienie w tym meczu odnotował Trojak. Mecz zakończył się wynikiem 7-0.

Następne spotkania nowodworzanie rozegrają na wyjeździe przy ulicy Kawęczyńskiej 44 dnia  7 listopada o godzinie 11:30 a ich przeciwnikiem będzie  zespół MUKS Praga