MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

pon.

05-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

VII KOLEJKA - KS Łomianki

• autor: Swit97, 2010-10-10 23:54

Pierwsze piętnaście minut to bezładna kopanina jednego i drugiego zespołu. Chaos chyba jak dotąd niespotykany w naszej grze. Pomysłowość i fantazja niektórych zawodników jest wręcz niewyobrażalna, a zachowań i zagrań na boisku w tym fragmencie gry nie wymyśłiłby chyba największy strateg. Ćwiczymy, omawiamy, znów ćwiczymy, znów omawiamy, analizujemy każdy mecz, ale pomysłowość naszych zawodników nie zna granic. W każdym razie trener nie był w stanie przewidzieć tego typu zagrań, a kreatywność niektórych zawodników przerosła jego wyobrażenia. Efektem tego chaosu było siedem rzutów rożnych pod rząd. Na szczęście w przeciwnik nie potrafił tego wykorzystać, a zaznaczyć trzeba, że nasze ustawienie w obronie było dalekie od ideału i zgoła inne od tego, które zawodnicy mieli robić. Po mało entuzjastycznym początku, udaję się wyprowadzić kontratak, chociaż prawdę mówią było do desperackie wybicie piłki na oślep do której ruszył Patryk Golba. Na szybkości minął dwóch zawodników i płaskim strzałem w krótki róg dał prowadzenie Łomiankom. Chyba pierwszy raz w życiu strzelec wykorzystał swój potencjał motoryczny, a skoro już wie jak to robić to liczymy na przebudzenie się tuż przed przerwą zimową. Od tej pory chłopcy opanowali sytuację na boisku. W końcu ciężar gry wzięli na siebie pomocnicy. W końcu można było usłyszeć podpowiedzi. W końcu zaczęliśmy grać piłką i to przynosiło efekty, bowiem stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje, bardzo dogodne sytuacje. Dobre okazje marnowali kolejno Golba, Nader i trzykrotnie Nowakowski, który myślami był chyba gdzie indziej. Druga połowa to kolejne próby konstruowania przemyślanych akcji i momentami wyglądało to obiecująco. Naszym celem jest jednak gra na wysokim poziomie przez całe spotkanie, w każdym meczu, dlatego nie możemy zadawalać się pojedynczymi zagraniami. W 63 minucie prowadziliśmy już 3-0 i wydawało się, że nic już nam nie grozi. Niestety znów przytrafia się nam  chwila słabości i dekoncetracji. W ciągu dwóch minut tracimy dwie bramki i ostatnie minuty są bardzo emocjonujące, ale ostatecznie trzy punkty jadą do Łomianek. Wygraliśmy z czołową drużyną tej ligi, ale nie popadajmy w samozachwyt i hurraoptymizm. Żeby być klasowym zawodnikiem i klasowym zespołem swoją wartość trzeba udowadniać w każdym meczu. Trzeba eliminować błędy i eksponować swoje atuty. Grać na równym poziomie przez całe spotkanie. W dzisiejszym spotkaniu było sporo plusów, ale nie mniej minusów. W notatkach trenera znalazło się, aż 37 zapisów dotyczących błędów boiskowych poszczególnych zawodników. Cały czas jest nad czym pracować, dlatego nie można spocząć na laurach. Do końca rundy pozostały dwa mecze z teoretycznie najsłabszymi ekipami ligi, ale jak ktoś myśli, że będą to łatwe mecze to jest w błędzie.

NOSiR Świt 97 NDM - KS Łomianki 2-3 (0-1)

0-1 Golba 10'

0-2 Nowakowski 37'

0-3 Nowakowski 63'

1-3 Kimuar 67' (asysta Łachmański)

2-3 Trojak 68' z głowy po dośrodkowaniu Kimury

Sędzia:Łukasiak

Widzów: ok. 35

Kary 3 minutowe

Świt: Sakowski, Stecyna, Wojtiouk

Łomianki: Nader

NOSiR Świt 97 NDM

Chapuła - Pietroń, Kwiatkowski, Piotrowski, Wojtiuk - Stecyna Ołdak (C), Trojak, Tolak - Łachmański, Smardzewski

Zagral również: Kaźmierski, Kimura, Szlubowski, Sakowski

Trener: Miecznikowski Jarosław

KS Łomianki:

Kamiński - Czepło, Golba, Kałan, Kamionka, Mościcki, Błażejczyk, Nader, Nowakowski, Szatkowski, Zieliński

Zagrali również: Turkowski, Złotkowski, Szpakowski, Pachulczak, Kawka, Lewkowicz

Trener: Piros Michał

Do gry  naszych zawodników z rocznika 97 w meczu z KS Łomianki brak jest jakiegokolwiek KOMENTARZA - gorzej być chyba nie może!!!!

OPIS Meczu Źródło strona KS Łomianki - http://kslomianki.futbolowo.pl

• czytano: [1970]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Na którym miejscu zakończy rundę jesienną Świt 97

TRENINGI

PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00

ŚRODA: 17.00-18.30

CZWARTEK: 18.30-20.00

PIĄTEK: 17.00-18.30

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Świt 97 NDM - Legia 97 Warszawa 1-4
Ładowanie...

Brak danych.

Juniorzy » I liga

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

zostaw wiadomość