Aby widget pogoda funkcjonowa poprawnie, nale篡 wype軟i dane w panelu administracyjnym.

Aktualno軼i

III KOLEJKA - Or造 Zielonka

• autor: Swit97, 2010-09-16 00:42

W dniu 12 wrze郾ia o godz. 10.00 na stadionie w Nowym Dworze Maz. przy ul. Sportowej 66 zawodnicy rocznika 97' rozegrali swoje drugie spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem by豉 dru篡na z Zielonki Or造. Or造 Zielonka po dwóch kolejkach ligowych byli liderami naszej grupy, nie przegrali 瘸dnego meczu. Mecz rozpocz窸y obydwie dru篡ny asekuracyjnie. Wreszcie Nasi zawodnicy przebudzili si i pokazali, 瞠 w tej grupie nie s ch這pcami do bicia ( wpadka z Mazurem Radzymin). Praktycznie pierwsza po這wa to dominacja Zawodników 安itu 97. W 21 minucie spotkania zawodnicy Or豉 Zielonka wykorzystali rzut karny, podyktowany po bezsensownym faulu,  a niespe軟a 4 minuty pó幡iej wynik by ju tylko 3-2 dla 安itu, a by這 3-0. Wtedy w豉郾ie M這dzi adepci pi趾i no積ej z Nowego Dworu Maz. ockn瘭i si, przypomnieli sobie wpadk z Mazurem Radzymin i ruszyli do ataków na bramk go軼i. Jeszcze w pierwsze po這wie podwy窺zyli wynik na 4-2. Druga po這wa rozgrywana by豉 pod dyktando Naszych zawodników, którzy nie oddali zwyci瘰twa, strzelaj帷 jeszcze 2 bramki. Mecz zako鎍zy si wynikiem 6-2 dla 安itu 97. Zawodnicy obu dru篡n grali w miar czysto, nie by這 brutalnych fauli. Kibice przyjezdni zasiedli na trybunach wraz z kibicami z Nowego Dworu Maz.. Dzi瘯ujemy zawodnikom za stworzenie dobrego widowiska sportowego, a kibicom za kulturalny doping. Ponadto 砰czymy nast瘼nych zwyci瘰tw ligowych. Nale篡 doda jeszcze, 瞠 najlepszym zawodnikiem na boisku tego dnia by Daniel Tolak ( strzeli trzy bramki i trzy razy asystowa). Ponadto strzelone bramki jak i asysty chcia zadedykowa swojej dziewczynie.  Kuba ζchma雟ki chcia zadedykowa swojego gola czajnikow.

NOSiR 名IT 97 NOWY DWÓR MAZ. - ORΧ 97 ZIELONKA 6-2 (4-2)

1-0 KIMURA 10' (asysta Tolak)

2-0 TOLAK 15' (indywidualna akcja)

3-0 TOLAK 18' (asysta Smardzewski)

3-1 RZESZOTARSKI 22' ( rzut karny za faul w polu karnym)

3-2 KONDRACKI 26'

4-2 KIMURA 31' (asysta Tolak)

5-2 TOLAK 48' (asysta ζchma雟ki)