|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W rozwinięciu wyniki pozostałych grup United World Games 2014 U-17
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1. KAC 1909 (AUT)
2. SC KELEN (HUN)
3. FOSSALTESE (ITA)
4. JFG EBRACHATAL 09 (GER)
5.NOSIR 97 NDMAZ. (POL)
6. SP CALCIO (ITA)
7. FIUME BANNIA (ITA)
8. SVG 191 STEINHEIM (GER)
9. FC PLEINFELD (GER)
10. NK MENGO 28 (SLO)
11. SK KORNSPITZ ASTEN (AUT)
12.TPK-B (FIN)
13. FC OETWIL AM SEE (CH)
PRELIMINARIES / VORRUNDE | |||||||||
Group A Games | Results | Day | Time | Field | |||||
TPK-B (FIN) | - | KAC 1909 (AUT) | 0:5 | Thursday | 16:30 | Players Town 3 | |||
JFG Ebrachtal 09 (GER) | - | KAC 1909 (AUT) | 4:2 | Friday | 9:00 | Koschatplatz | |||
TPK-B (FIN) | - | FC Oetwil am See (CH) | 1:1 | Friday | 9:50 | Koschatplatz | |||
Fiume Bannia (ITA) | - | KAC 1909 (AUT) | 1:4 | Friday | 10:40 | Koschatplatz | |||
JFG Ebrachtal 09 (GER) | - | FC Oetwil am See (CH) | 3:0 | Friday | 11:30 | Koschatplatz | |||
Fiume Bannia (ITA) | - | TPK-B (FIN) | 2:0 | Friday | 12:20 | Koschatplatz | |||
JFG Ebrachtal 09 (GER) | - | Fiume Bannia (ITA) | : | Saturday | 9:00 | Koschatplatz | |||
KAC 1909 (AUT) | - | FC Oetwil am See (CH) | : | Saturday | 9:50 | Koschatplatz | |||
JFG Ebrachtal 09 (GER) | - | TPK-B (FIN) | : | Saturday | 10:40 | Koschatplatz | |||
Fiume Bannia (ITA) | - | FC Oetwil am See (CH) | : | Saturday | 11:30 | Koschatplatz | |||
Group B Games | Results | Day | Time | Field | |||||
SK Kornspitz Asten (AUT) | - | SVG 191 Steinheim (GER) | 0:5 | Friday | 9:00 | Pädak | |||
SC Kelen (HUN) | - | SP Calcio (ITA) | 3:0 | Friday | 9:50 | Pädak | |||
SC Kelen (HUN) | - | SK Kornspitz Asten (AUT) | 3:0 | Friday | 11:00 | Pädak | |||
SP Calcio (ITA) | - | SVG 191 Steinheim (GER) | 7:0 | Friday | 11:50 | Pädak | |||
SP Calcio (ITA) | - | SK Kornspitz Asten (AUT) | : | Saturday | 10:40 | Fischl | |||
SC Kelen (HUN) | - | SVG 191 Steinheim (GER) | : | Saturday | 11:30 | Fischl | |||
Group C Games | Results | Day | Time | Field | |||||
Fossaltese (ITA) | - | Nosir Nowy Mazowiecki (POL) | 0:1 | Friday | 13:30 | Koschatplatz | |||
FC Pleinfeld (GER) | - | NK Mengo 28 (SLO) | 1:0 | Friday | 14:20 | Koschatplatz | |||
Nosir Nowy Mazowiecki (POL) | - | FC Pleinfeld (GER) | 5:0 | Friday | 15:30 | Koschatplatz | |||
Fossaltese (ITA) | - | NK Mengo 28 (SLO) | 3:2 | Friday | 16:20 | Koschatplatz | |||
Fossaltese (ITA) | - | FC Pleinfeld (GER) | : | Saturday | 10:40 | Pädak | |||
Nosir Nowy Mazowiecki (POL) | - | NK Mengo 28 (SLO) | : | Saturday | 11:30 | Pädak |
PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00
ŚRODA: 17.00-18.30
CZWARTEK: 18.30-20.00
PIĄTEK: 17.00-18.30
Najbliższa kolejka 1 |
Juniorzy » I liga |
|
|||
dzisiaj: 13, wczoraj: 26
ogółem: 894 915
statystyki szczegółowe