MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

UNITED WORLD GAMES 2014 AUSTRIA

  • autor: Swit97, 2014-05-28 12:50
NOSiRNowy Dwór Mazowiecki:
• Sekcja piłki siatkowej – 11 zawodniczek+ opiekun Joanna Konar tel.504-320-753
• Sekcja piłki nożnej – 12 zawodników + opiekun Jarosław Miecznikowski tel.
602177790
• Sekcja Koszykówki – 8 zawodników + opiekun Aleksandra
Świderskatel662009747
• Dodatkowo autokarem jedzie( 13 osobowy) zespółTorstarKobyłka – p. siatkowa
dziewcząt
ŁĄCZNIE 46 OSÓB
 
WYJAZD: 18.06 ŚRODA
• Transport zNOSiRuAutokarem ScaniaIrizar(2010r. , 50+1)wiek kierowców ok50,35
lat
• zbiórka 22.45, wyjazd 23.10
• Klimatyzowany, Barek-kawa, herbata,tv.
• Dwóch kierowców
• Policja sprawdzi autokar przed odjazdem
 
AMBASADOR TURNIEJU
W POLSCE
Małgorzata Świątek
Tel. 600 – 837-514(będzie tam w Austrii, na miejscu)
ORGANIZING COMMITTEE -
UNITED WORLD GAMES 2013
Luegerstraße9 A
9020 Klagenfurt, Austria
Hotline: 0043/699 190 105 45
 
ZAKWATEROWANIE
• Przyjazd ok.godz15-16
• Zakwaterowanie na kempingu :
CampingHafnersee
Plescherken5
9074Keutschach
• Nocleg pod namiotami
• Wszystkie grupy polskie na jednym kempingu
• Śniadania w hotelu
 
WYŻYWIENIE
OBIADY i KOLACJE– w zakresie własnym
•Kuchenka gazowa turystyczna
•grill
•Toster
•Czajnik
 
POWÓRT 22/23.06.2014
•Wyjazd w niedzielę ok. godz.16
•Powrót planujemy na godz. 7-8.
 
INFORMACJE TURNIEJU
www.unitedworldgames.com
• Mecze rozpoczynamy w piątek
• Otwarcie Turnieju na stadionie w Klagenfurcie ogodz19.30, przemarsz wszystkich
państw
• Niedziela –fianły
• Transport na sale/hale gimnastyczne autobusami
 
 
 
 
 

 

 

W dniu 18.06.2014 roku o godz. 22.30 Zawodnicy drużyny Świtu 97 NDM wyjadą na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Austrii.

Wyjazd w dniu 18.06.2014 godz. 22.30

Zbiórka zawodników 18.06.2014 godz. 22.15 Stadion Świtu.

Turniej odbędzie się w dniach 19-22.06.2014 w Austrii miejscowość Klagenfurt.

Powrót z Austrii w dniu 23.06.2014. Wyjazd z Klagenfurtu dn.22.06.2014 godz. 16.00

 

Drużyna Nosir Świt 97 NDM w grupie zagra z :

1.FOSSALTESE (ITA)

2.Nosir NDM (POL)

3.FC PLEINFELD (GER)

4.NK MENGO 28 (SLO)

 Ponadto w grupie A i B zagrają:

JFG EBRACHATAL 09 (GER)

FIUME BANNIA (ITA)

TPK-B (FIN)

KAC 1909 (AUT)

FC OETWIL AM SEE (CH)

SC KELEN (HUN)

SP CALCIO (ITA)

SK KORNSPITZ ASTEN  (AUT)

SVG 191 STEINHEIM (GER)

Szczegóły w rozwinięciu newsa

Na turniej do Austrii jadą niżej wymienieni zawodnicy drużyny Nosir 97 NDM:

1. CHAPUŁA MICHAŁ

2. DĄBSKI KAMIL

3. KOJTYCH JAKUB

4. ŁACHMAŃSKI JAKUB 

5. OŁDAK TOMASZ

6. PIETROŃ MATEUSZ

7. ROMANOWSKI BARTOSZ

8. SZCZEPAŃSKI HUBERT 

9. ŚWIDERSKI MATEUSZ 

10. TOLAK DANIEL 

11. TROJAK ADAM

12. WODYŃSKI PIOTR 

Ze sobą należy zabrać:

 

 

GRUPA A

 

JFG EBRACHATAL 09 (GER)

FIUME BANNIA (ITA)

TPK-B (FIN)

KAC 1909 (AUT)

FC OETWIL AM SEE (CH)

 

GRUPA B

 

SC KELEN (HUN)

SP CALCIO (ITA)

SK KORNSPITZ ASTEN (AUT)

SVG 191 STEINHEIM (GER)

 

GRUPA C

 

FOSSALTESE (ITA)

NOSIR NOWY DWÓR MAZ. (POL)

FC PLEINFELD (GER)

NK MENGO 28 (SLO)

 

Terminarz spotkań grupy C

20.06.2014 Piątek

13:30 - FOSSALTESE - NOSIR NDMAZ. (Koschatplatz)

14:20 - PLEINFELD - MENGO

15:30 - NOSIR NDMAZ. - PLEINFELD

16:20 - FOSSALTESE - MENGO

21.06.2014

10:40 -- FOSSALTESE - PLEINFELD. (PÄDAK)

11:30 - NOSIR NDMAZ. - MENGO

ĆWIERĆFINAŁY

Boisko Player Town Main Field 

Mecz nr 1 1A - best 3rd godz.15.00

Boisko Koschatplatz 

Mecz 2 - 1B-SECOND 3RD Godz. 15.50

Mecz 3 - 1C - 2A Godz. 16.40

Mecz 4 - 2B - 2C godz. 17.30

FINAL POOL B

Boisko Koschatplatz

Mecz 5 - 4A - THIRD BEST 3 RD godz. 15.00

Mecz 6 - 4B - 4C godz. 18.20

22.06.2014

Mecz 7 - Winner 1 - Winner 2 godz.10.40 Player Town 1

Mecz 8 - Winner 3 - Winner 4 godz.10.40 Player Town 2

Mecz 9 - Winner 5 - Winner 6 godz.10.40 Koschatplatz

Mecz o trzecie miejsce

Loser 7 - loser 8 godz.12.20 Player Town 1

Finał 

Winner 7 - Winner 8 godz. 13.00 Player Town Main Field

 

Ostateczna kolejność drużyn 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [450]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Na którym miejscu zakończy rundę jesienną Świt 97

Reklama

TRENINGI

PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00

ŚRODA: 17.00-18.30

CZWARTEK: 18.30-20.00

PIĄTEK: 17.00-18.30

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Świt 97 NDM - Legia 97 Warszawa 1-4
Ładowanie...

Wyniki

Brak danych.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Juniorzy » I liga

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Trojak
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 34
ogółem: 719 430

statystyki szczegółowe

Sport.pl