|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!
BARAŻE O I LIGĘ JUNIORÓW STARSZYCH U- 19
W dniu 25.06.2014 (środa) o godz. 17.00 zostaną rozegrane baraże o I Ligę Juniorów Starszych U-19.
Mecze rewanżowy Baraży w dniu 28.06.2014 godz.11.00 (sobota)
1 baraż
Świt Nowy Dwór Maz. ( MLJMŁ) - PIlica Białobrzegi ( ROZPN)
Wynik pierwszego meczu:2-1 (0-1)
0-1 Jankowski 36'
1-1 Świderski 62'
1-2 Tolak 80+2'
Wynik rewanżu: 1-3
AWANS: PILICA BIAŁOBRZEGI
2 baraż
MLKS Nadnarwianka Pułtusk ( MLJMŁ) - MKS Znicz Pruszków ( W-WA GR.II)
Wynik pierwszego meczu:2-1 (2-0)
Wynik rewanżu : 2-8
AWANS: MKS ZNICZ PRUSZKÓW
3 baraż
UMKS Piaseczno (MLJMŁ)- MKS Narew Ostrołęka (COZPN)
Wynik pierwszego meczu: 1-0
Wynik rewanżu :5-0
AWANS:UMKS PIASECZNO
4 baraż
MKS Agrykola W-wa ( MLJMŁ)- Zryw Bielsk (POZPN) nie przystąpi do baraży ( walkower 3-0)
AWANS: MKS AGRYKOLA WARSZAWA
5 baraż
KS Proch Pionki ( MLJMŁ) - KS Naprzód Skórzec
(Siedlecki OZPN)
Wynik pierwszego meczu:2-2 (1-2)
Wynik rewanżu :1-1
AWANS: KS NAPRZÓD SKÓRZEC
6 baraż
KS Ursus W-wa (MLJMŁ)- Dolcan Sport SSA Ząbki (W- Wa gr.I)
Wynik pierwszego meczu:4-0
Wynik rewanżu :2-4
AWANS: KS URSUS WARSZAWA
W rozwinięciu wyniki pozostałych grup United World Games 2014 U-17
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1. KAC 1909 (AUT)
2. SC KELEN (HUN)
3. FOSSALTESE (ITA)
4. JFG EBRACHATAL 09 (GER)
5.NOSIR 97 NDMAZ. (POL)
6. SP CALCIO (ITA)
7. FIUME BANNIA (ITA)
8. SVG 191 STEINHEIM (GER)
9. FC PLEINFELD (GER)
10. NK MENGO 28 (SLO)
11. SK KORNSPITZ ASTEN (AUT)
12.TPK-B (FIN)
13. FC OETWIL AM SEE (CH)
DDRUŻYNA NOSIR 97 NDM ZAKOŃCZYŁA ZMAGANIA W TURNIEJU PIŁKARSKIM W KLAGENFURCIE NA 5 MIEJSCU
Ćwierćfinały
NOSIR 97 NDM - KAC 1909 (AUT)
1 - 1 karne 1-3
FOSSALTESE (ITA) - NOSiR 97 NDM
0-1
Świderski
NOSiR 97 NDM - FC PLEINFELD(GER)
5-0
Świderski x 2
Łachmański
Trojak
Romanowski
NOSiR 97 NDM - NK MENGO 28 (SLO)
0-0
W dniu 18.06.2014 roku o godz. 22.30 Zawodnicy drużyny Świtu 97 NDM wyjadą na Międzynarodowy Turniej Piłkarski do Austrii.
Wyjazd w dniu 18.06.2014 godz. 22.30
Zbiórka zawodników 18.06.2014 godz. 22.15 Stadion Świtu.
Turniej odbędzie się w dniach 19-22.06.2014 w Austrii miejscowość Klagenfurt.
Powrót z Austrii w dniu 23.06.2014. Wyjazd z Klagenfurtu dn.22.06.2014 godz. 16.00
Drużyna Nosir Świt 97 NDM w grupie zagra z :
1.FOSSALTESE (ITA)
2.Nosir NDM (POL)
3.FC PLEINFELD (GER)
4.NK MENGO 28 (SLO)
Ponadto w grupie A i B zagrają:
JFG EBRACHATAL 09 (GER)
FIUME BANNIA (ITA)
TPK-B (FIN)
KAC 1909 (AUT)
FC OETWIL AM SEE (CH)
SC KELEN (HUN)
SP CALCIO (ITA)
SK KORNSPITZ ASTEN (AUT)
SVG 191 STEINHEIM (GER)
Szczegóły w rozwinięciu newsa
ŚWIT 97 NDM - LEGIA 97 WARSZAWA
1-4 (1-0)
1-0 Ołdak 30' (dobitka po niewykorzystanym rzucie karnym)
1-1 zawodnik gości 41'
1-2 zawodnik gości 52'
1-3 zawodnik gości 54'
1-4 zawodnik gości 62'
W dniu 17.06.2014 godz. 17.00 zespół Świtu 97 NDM rozegra XXIV kolejkę ligową z zespołem Legii 97 Warszawa w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych.
Mecz rozegrany zostanie w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Sportowa 66 boisko B.
Zbiór zawodników dn. 17.06.2014 godz. 16.00 Stadion Świtu.
Sędziowie meczu:
Główny : HODOWICZ
Liniowi : BRENDA, WOŹNIAK
BIAŁE ORŁY 97 WARSZAWA - ŚWIT 97 NDM
5-1
W dniu 15.06.2014 r. o godz. 16.00 drużyna Świtu 97 NDM rozegra XXIII kolejkę ligową z zespołem Białe Orły 97 Warszawa w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych. Mecz rozegrany zostanie w Warszawie ul. Fleminga 2.
Zbiórka zawodników dn. 15.06.2014 godz. stadion Świtu.
Sędziowie meczu:
Główny:HODOWICZ
Liniowi : PIWKO, KOWALCZYK MICHAŁ
ŚWIT 97 NDM - NADNARWIANKA 97 PUŁTUSK
3-0
1-0 Łachmański 17' (as. Pietroń)
2-0 Świderski 32' (as. Szczepański)
3-0 Cichocki 79' (as. Pietroń)
W dniu 08.06.2014 o godz. 10.00 drużyna Świtu 97 NDM rozegra XXII kolejkę ligową z zespołem Nadnarwianki 97 Pułtusk w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych. Mecz rozegrany zostanie w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Sportowa 66 boisko B.
Zbiórka zawodników dn.08.06.2014 r godz. 09.00 stadion Świtu.
Sędziowie meczu :
Główny : MANDES
Liniowi: Przybysz, Kowalczyk
Wisła 97 Płock - Świt 97 NDM.
1-3
W dniu 31 Maja 2014 roku o godz.17.00 Świt 97 NDM rozegra XXI kolejkę ligową z zespołem Wisłą 97 Płock w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych. Mecz rozegrany zostanie w Płocku ul. Łukasiewicza 34 .
Zbiórka zawodników przed meczem dnia .05.2013 godz. stadion Świtu
Sędziowie Meczu:
Główny - A. Feltynowski
Liniowi: P. Passon, J. Szymczak
ŚWIT 97 NDM - DRUKARZ 97 WARSZAWA
1-0 Tolak 13'
2-0 Szczepański 60' (as. Tolak)
W dniu 24.05.2014 roku o godz. 15.00 drużyna Świt 97 NDM rozegra XX kolejkę ligową w I Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych z drużyną KS Drukarz 97 Warszawa. Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Sportowej 66 boisko B.
Zbiórka zawodników dn.24.05.2014 godz. 14.00 Stadion Świtu.
Sędziowie meczu:
Główny : Przybysz P
Liniowi : Piwko, Książek
PONIEDZIAŁEK: 18.30-20.00
ŚRODA: 17.00-18.30
CZWARTEK: 18.30-20.00
PIĄTEK: 17.00-18.30
Najbliższa kolejka 1 |
Juniorzy » I liga |
|
|||
dzisiaj: 21, wczoraj: 26
ogółem: 894 923
statystyki szczegółowe